Toliau vyksta 2015 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynės. Futbolo varžybose dalyvavo aštuonios seniūnijos. Vyko atkakli kova, daug varžybų baigėsi po baudinių serijų. Po pusfinalių varžybų, kur Sudeikiai 3:4 įveikė Utenos seniūniją ir Saldutiškis po baudinių serijos 4 : 5 Vyžuonas, kovoje dėl trečios vietos susitiko Utenos ir Vyžuonų sportininkai, kur pajėgesni rezultatu 1:2 buvo vyžuoniškiai, kurie ir iškovojo trečiąją vietą.

Finale tik po baudinių serijos Saldutiškis 5:4 laimėjo prieš Sudeikius ir tapo žaidynių nugalėtojais. Nugalėtojų komandoje žaidė: Aurimas Jakštonis, Saulius Gudas, Paulius Juodelė, Aurimas Meidus, Marius Popikas, Šarūnas Juodelė, Saulius Jakštonis.
Seniūnijų žaidynėse likus tik krepšinio varžyboms pirmauja Leliūnai (56 tšk.), antri Tauragnų (50 tšk.) ir treti Užpalių (42,5 tšk.) sportininkai.