Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių futbolo 5x5 varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Varžybose dalyvavo Aukštakalnio pradinės , Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus ir Krašuonos progimnazijos pradinukai.

Futbolo aikštelėje vyko atkakli kova, kur vienose varžybose prireikė net baudinių serijos, kad išsiaiškinti nugalėtoją.

Pirmąją vietą ir Utenos DSC taurę iškovojo Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus pradinukai (vadovė Loreta Šapokienė). Nugalėtojų komandoje žaidė: Benas Kubiliūnas, Matas Didžgalvis, Jovydas Jankauskas, Dovydas Daunys, Tomas Loginovas, Edgaras Barčauskas, Dominykas Indrašius, Dominykas Tutkus.

Antrąją vietą po baudinių serijos iškovojo Aukštakalnio pradinės mokyklos, trečiąją – Krašuonos progimnazijos pradinukai.