Baigėsi atviros Utenos miesto moterų krepšinio pirmenybės, skirtos LSD „Žalgiris“ Utenos rajono tarybos prizams laimėti. Po vieno rato varžybų superfinale dėl 3-4 vietų susitiko „Kupiškio“ ir „Rankininkių“ komandos. Pajėgesnės buvo „Kupiškio“ atstovės, įveikusios varžoves 74:36 ir iškovodamos trečiąją vietą. Pagrindiniame finale, dėl nugalėtojų vardo susitiko „DSC“ ir „Virintos“ komandos. Pajėgesnės buvo jaunosios Utenos daugiafunkcio sporto centro krepšininkės, kurios varžoves įveikė rezultatu 80:58 ir iškovojo LSD „Žalgiris“ Utenos rajono tarybos taurę. Nugalėtojų komandoje žaidė: Greta Trapnauskaitė, Agnė Deveikytė, Ligita Norkūnaitė, Eidvilė Gasiulytė, Ugnė Kučinskaitė, Monika Baravykaitė, Rugilė Juozelskytė,  Iveta  Baliukevičiūtė, Vaineta Griciūtė, Austina Tarvydaitė, Martyna Petrėnaitė, Audrė Treinytė (trenerė Eglė Žygelytė). Antros liko „Virintos“ krepšininkės. Naudingiausia finalo žaidėja pripažinta Martyna Petrėnaitė (DSC), rezultatyviausia – Laura Celiešiūtė („Virinta“) ir jauniausia turnyro žaidėja Austina Tarvydaitė (DSC).