2015-09-24FK-2003-IIVietaNaujiena
2015-09-24IIIVietosLaimetojaiNaujiena
2015-09-24VytautasNorkunasNaujiena
1/4
 Baigėsi Utenos miesto futbolo pirmenybės (7x7). Varžybos vyko Utenos „Saulės“ gimnazijos stadione. Pirmenybės prasidėjo pavasarį, o antrasis ratas ir finalai rudenį.

Po pusfinalio varžybų, kur FK-2003 po baudinių serijos 2:1 įveikė FK Auto1 logistic ir „Draco“ 2:1 „Dyve united“, dėl trečios vietos susitiko FK Auto1 logistics ir „Dyve united“. Pajėgesni buvo FK Auto1 logistics savo varžovus įveikę 2:1.
Pagrindiniame finale susitiko daugkartiniai rajono pirmenybių nugalėtojai FK-2003 bei „Draco“. Įdomią kovą rezultatu 2:0 laimėjo „Draco“ ir pirmą kartą tapo rajono pirmenybių nugalėtojais.

Nugalėtojų komandoje žaidė: Ramūnas Bulka, Saulius Gaidys, Paulius Šinkūnas, Augustinas Bučys, Vytautas Norkūnas, Saulius Ališauskas, Evaldas Stuglys, Tomas Juodelė, Tadas Taukelis, Alfredas Samulis, Marius Bučys, Rolandas Norkūnas.
Geriausio pirmenybių žaidėjo prizas atiteko Vytautui Norkūnui („Draco“), geriausio vartininko Mariui Paukštei (FK Auto1 logistics). Atskirų komandų geriausias žaidėjais tapo: Edvinas Degutis (FK-2003), Augustinas Bučys („Draco“), Deividas Stasiulionis (Dyve united), Ignas Banys (FK Auto1 logistics).
Komandos prizininkės buvo apdovanotos taurėmis, medaliais ir LFF skirtais piniginiais prizais Hummel produkcijai įsigyti.