Spalio 1 dieną  Skaistašilio pušyne vyko Utenos rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos kroso varžybos, skirtos DSC taurei laimėti.  Pušyno takeliuose varžėsi per šimtą rajono moksleivių, kurie  rungtyniavo keturiose amžiaus grupėse. 5-6 klasių grupėje nugalėjo Sandra Pervenytė (DSC) ir Nojus Bartašiūnas (Krašuonos prog.), 7-8  klasių grupėje – Fausta Rutkauskaitė (Vyturių prog.) ir Paulius Ivaškevičius (Krašuonos prog.). Susumavus 5-8 klaių komandinius rezultatus nugalėjo Krašuonos progimnazijos rinktinė, antroje vietoje - Aukštakalnio progimnazijos komanda, trečioje – Vyturių progimnazijos mokiniai.  9-10 klasių grupėje nugalėjo Deimantė Katinaitė ir Modestas Katinas  iš Dauniškio gimnazijos, 11-12 klasių grupėje – Justina Zenkovaitė (A. Šapokos gimn.) ir Evaldas Žalnierius (Dauniškio gimn.). Tarp gimnazijų komandų pirmąją vietą iškovojo  A. Šapokos gimnazijos rinktinė,  tik vienu tašku atsiliko ir  antrąją vietą iškovojo Dauniškio gimnazijos komanda ir trečioje vietoje liko „Saulės“ gimnazistai.