Utenos_DSC-1Medium
Utenos_DSC-2Medium
Utenos_DSC-3Medium
Utenos_DSC-4Medium

Utenos DSC krepšininkės iškovojo antrąją vietą

Rugsėjo 15-17 dienomis Kauno krepšinio mokykloje „Aisčiai“ vyko 44-asis G. Sviderskaitės atminimo taurės turnyras Kauno krepšinio mokyklos 50-mečio jubiliejui paminėti.

Turnyre dalyvavo Kauno KM „Aisčiai“, Vilniaus KM, Kėdainių SC ir Utenos DSC jaunosios krepšininkės, trenerė Eglė Žygelytė. Pirmąją dieną uteniškės susitiko su turnyro šeimininkėmis ir po atkaklios kovos turėjo pripažinti jų pranašumą rezultatu 34:46. Antrąją dieną Utenos DSC komandą įveikė Vilniaus KM krepšininkes rezultatu 58:26, trečiąją dieną nepaliko vilčių kovoti dėl pergalės Kėdainių SC komandai ir užtikrintai laimėjo varžybas rezultatu 69:15. Sidabro medalius iškovojo: Austėja Bilaišytė, Gabrielė Jakštonytė, Emilija Pužaitė, Gelija Bartaškaitė, Indrė Gasiulytė, Laura Stankelytė, Toma Didžgalvytė, Vytė Treinytė, Arminta Petraitytė, Austėja Valiulytė, Urtė Steponėnaitė, Eva Pernavaitė. Komandos geriausia žaidėja pripažinta Gelija Bartaškaitė, perspektyviausia – Arminta Petraitytė, simboliniame penketuke - Eva Pernavaitė.