Utenos rankininkės pateko į Lietuvos jaunių sporto žaidynių finalinį ketvertą

Rugsėjo 22-24 dienomis Alytuje ir Vilniuje vyko Lietuvos jaunių sporto žaidynių rankinio pusfinalio etapas, po kurio paaiškėjo 4 komandos, kurios varžysis finalinio ketverto varžybose.

Iš kiekvieno pusfinalio į finalinį ketvertą pateko po 2 stipriausias ekipas, jos Klaipėdoje spalio 7-8 dienomis varžysis dėl čempionų titulo. Alytuje susitiko 6 merginų komandos: Kauno raj., Panevėžys, Pasvalys, Šiauliai, Alytus ir Utena (trenerė Regina Butkienė). Uteniškės su Pasvalio ir Panevėžio komandomis jau žaidė zoninėse varžybose (abi pergales iškovojo Utena), Alytuje nugalėjo Šiaulių ir Alytaus komandas, tačiau neatsilaikė prieš Kauno raj. ir pogrupyje iškovojo antrąją vietą, kelialapį į finalinį ketvertą. Spalio 7-8 dienomis, vyksiančiose finalo ketverto varžybose pusfinalyje išvysime Kauno raj. ir Klaipėdos merginų akistatą bei Utenos ir Vilniaus komandų kovą. Laimėjusios ekipos žais dėl čempionių titulo.