Moksleivių futbolo varžybos

Lapkričio 14-15 dienomis vyko Utenos rajono mokyklų mokinių futbolo varžybos 5x5 Utenos DSC taurei laimėti. Berniukų grupėje dalyvavo penkios komandos. Pirmąją vietą, Utenos DSC taurę ir „VIP“ picą laimėjo Aukštakalnio progimnazijos komanda, kuriai atstovavo Rokas Truklica, Daumantas Keina,

Domas Turovas, Lukas Sabaliauskas, Dovydas Karlauskas, Arnoldas Jupatovas, Robertas Barkus, Gytis Kazickas. Komandos vadovas Petras Aldusevičius. Antrąją vietą užėmė Krašuonos progimnazijos futbolininkai, trečia liko Vyturių progimnazijos komanda. Aukštakalnio progimnazijos berniukų komanda iškovojo teisę atstovauti Utenai 2017-2018 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose. Mergaičių grupėje zoninėse varžybose žais Vyturių progimnazijos futbolininkės.