Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių krepšinio 3x3 varžybos

Kovo 7 dieną Utenos daugiafunkcio sporto centro salėje vyko . Mokyklos varžėsi dvejose grupėse: „A“ grupėje – Krašuonos, Vyturių progimnazijos, „Žiburio“ ir Aukštakalnio pradinės mokyklos, „B“ grupėje – mokyklos - darželiai „Varpelis“ ir „Eglutė“. Pirmąją vietą „A“ grupėje iškovojo Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus jaunieji krepšininkai

(Ignas Urbonas, Matas Pelurtis, Kasparas Pelėda, Adrijus Merkelis), antrąją – Aukštakalnio pradinės mokyklos (Titas Labakojis, Ugnius Bernotas, Ugnius Palubinskas, Nikita Stefaniec), trečiąją – Krašuonos progimnazijos pradinukai (Orestas Zarakovskij, Pijus Storasta, Grantas Graužinis, Normantas Juršys). „B“ grupėje pirmąją vietą iškovojo mokykla - darželis „Varpelis“ (Vytė Treinytė, Laura Stankelytė, Emilija Pužaitė, Paulius Kajutis), antrąją – mokykla - darželis „Eglutė“ (Vakaris Vaikutia, Justė Bernotaitė, Žygimantas Ruzgus, Aivaras Rukšys).