Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko 2018 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynių, skirtų Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui futbolo (5x5) varžybos. Po varžybų pogrupiuose į pusfinalius pateko Vyžuonų, Leliūnų ir Daugailių, Sudeikių komandos. Pirmajame pusfinalyje Vyžuonos 2:0 įveikė  Sudeikius, antrame Daugailiai 7:0 Leliūnus. Kovoje dėl trečiosios vietos Leliūnai rezultatu 1:0 įveikė Sudeikius ir iškovojo trečiąją vietą. Trečios vietos laimėtojais tapo: Ričardas Bujavičius Edvinas Žvirblis, Mindaugas Bartašiūnas, Benas Modiejus, Žydrūnas Anisimovas, Jokūbas Bujavičius, Sigitas Skruzdys, Vladas Miškinis. Finale dėl nugalėtojo vardo Daugailiai rezultatu 5:1 nugalėjo Vyžuonų komandą ir tapo žaidynių nugalėtoja. Daugailių komandoje žaidė ir aukso medalius laimėjo Tadas Taukelis, Rolandas Norkūnas, Evaldas Stuglys, Tomas Šarlovskis, Dovydas Alaunė, Karolis Sinica, Paulius Malaiška, Mantas Viliūnas. Antrąją vietą ir sidabro medalius iškovojo Vyžuonų komanda: Edvinas Degutis, Edgaras Mateika, Ramūnas Bulka, Saulius Auškalnis, Bronius Baravykas, Saulius Juodelis, Edmundas Pelėda. Po futbolo varžybų žaidynėse pirmauja „A“ grupėje Leliūnų seniūnija, „B“ grupėje – Daugailiai.