2018-04-20_saskes2Medium
2018-04-20_saskes3
2018-04-20_saskes4
2018-04-20_saskes5

Balandžio 18 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos rajono mokyklų mokinių šaškių varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti.

Varžybos vyko trejose grupėse: Utenos rajono pradinių klasių, Utenos miesto progimnazijų, kaimo vietovių 5-8 klasių ir gimnazijų mokinių. Pačių mažiausiųjų grupėje varžėsi 8 komandos: Saldutiškio pagrindinė mokykla, mokyklos – vaikų darželiai „Eglutė“ ir „Varpelis“, Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyrius, Aukštakalnio pradinė mokykla, Krašuonos, Vyturių ir R. Šaltenio progimnazijos. Pirmąsias vietas  Utenos DSC taures iškovojo Saldutiškio pagrindinė mokykla (Jonas Smolianskis, Ieva Lamauskaitė, Justas Ryliškis, Austėja Biriukaitė, vadovė Diana Stundžienė) ir Aukštakalnio pradinė mokykla (Kornelijus Skrytė, Kajus Paškauskas, Emilijus Jarašiūnas, Viltė Kirilovaitė, vadovė Daiva Česnavičienė). Utenos miesto progimnazijų, kaimo vietovių 5-8 klasių mokinių grupėje varžėsi R. Šaltenio, Krašuonos, Vyturių progimnazijos ir Saldutiškio pagrindinės mokyklos šaškininkai. Pirmąją vietą iškovojo Saldutiškio pagrindinės mokyklos mokiniai (Aidas Brukštus, Eligijus Narkūnas, Mantas Lamauskas, Deimantė Bikutė, vadovas Gintaras Šutinys), antrąją – R. Šaltenio progimnazija, trečiąją – Vyturių progimnazija. Vyriausiųjų grupėje pirmąją vietą ir Utenos DSC taurę iškovojo A. Šapokos gimnazistai (Robertas Fofanovas, Justas Vasiljevas, Viktoras Pečko, Ieva Korsakaitė, vadovė Birutė Siliūnienė), antrąją – „Saulės“, trečiąją – Dauniškio gimnazistai.