Gegužės 25 d. Alytuje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos, kuriose dalyvavo ir Utenos Dauniškio gimnazijos berniukų ir mergaičių komandos.

Teisę dalyvauti šiose varžybose, kurios rungėsi 29 berniukų ir 30 mergaičių komandų, Dauniškio gimnazistai pelnė Utenoje vykusiose rajoninėse varžybose – ir berniukai, ir mergaitės užėmė I vietą. Alytuje moksleiviai rungėsi 100 m, 400 m ir 1000 m bėgimo, rutulio stūmimo, šuolio į tolį rungtyse. Geriausiai iš uteniškių sekėsi 1b klasės mokiniui Simonui Bakanui, rutulio stūmimo rungtyje užėmusiam I vietą ir pagerinusiam savo asmeninį rekordą (15,26 m), bei 3d klasės mokiniui Modestui Katinui, 400 m atbėgusiam per 50,46 s – jis užėmė I vietą ir pagerino Utenos miesto 400 m bėgimo rekordą. Galima pasidžiaugti ir mergaičių pasiekimais – 4c klasės mokinė Marija Šyvytė rutulio stūmimo rungtyje užėmė II vietą,  o toje pačioje klasėje besimokanti Deimantė Katinaitė 100 m bėgimo rungtyje užėmė VI vietą. Bendroje varžybų įskaitoje berniukų komanda buvo II, mergaičių – IX. Prizinių vietų laimėtojai buvo apdovanoti Lietuvos mokyklų žaidynių taurėmis, medaliais bei diplomais, pasirašytais Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentės Dainos Gudzinevičiūtės. Galime pasidžiaugti, kad ir kiti šiose varžybose dalyvavę gimnazistai buvo lydimi sėkmės: tai Mažvydas Bivainis, Mantas Treinys, Lukas Eigėlis, Erikas Katinas, Miglė Vaičiūnaitė, Sandra Kalpakovaitė, Laura Pervenytė, Fausta Rutkauskaitė. Kai kam gal tai buvo paskutinieji mokykliniai startai ir finišai, tačiau ne paskutiniai gyvenime. Linkime sėkmės Jums, jaunieji sportininkai, kitų metų varžybose!