2017-02-25_Bc3
2017-02-25_Bc5
2017-02-25_Bc6

XXIII BALTIJOS ŠALIŲ ŠOTOKAN KARATĖ ČEMPIONATAS

Š.m. vasario 26 d. Panevėžio „Cido“ sporto arenoje įvyko  XXIII BALTIJOS ŠALIŲ ŠOTOKAN KARATĖ ČEMPIONATAS

, kuriame dalyvavo per 300 dalyvių iš 28 Lietuvos, Latvijos, Lenkijos , Baltarusijos karatė organizacijų. Čempionatą organizavo Lietuvos Šotokan karatė federacija ir Panevėžio karatė klubas „Alfa“. Utenos miestą atstovavo DAUGIAFUNKCIO SPORTO CENTRO karate sportininkai (treneris Kastytis Stankevičius), Viktorija Petruokaitė, Gabija Paunksnytė, Ingrida Kalinauskaitė, Martyna Šaltenytė, Dominykas Žala, Nedas Žeronas, Domas Stankevičius, Tomas Burokas, Emilis Marčenkovas, Julijus Strazdas, Kasparas Ubeika, Karolis Ubeika.
PASIEKIMAI:
Tomas Burokas 10 m. amžiaus grupėje kata rungtyje II vieta.
Viktorija Petruokaitė 8-9 m. open svorio kategorijos kumite rungties ČEMPIONĖ!
Ingrida Kalinauskaitė 14-15 m. open svorio kategorijoje kumite rungtyje III vieta.
Martyna Šaltenytė 16-17 m. open svorio kategorijoje kumite rungtyje III vieta.
Domas Stankevičius 11 m. +40 kg svorio kategorijoje kumite rungtyje II vieta.
Kasparas Ubeika 16-17 m. +70 kg svorio kategorijos kumite rungties ČEMPIONAS!
Julijus Strazdas 16-17 m. +70 svorio kategorijoje kumite rungtyje III vieta.
Karolis Ubeika 16-17 m. +70 svorio kategorijoje kumite rungtyje III vieta.

16-17 M. AMŽIAUS GRUPĖJE OPEN KATEGORIJOJE MŪSŲ VAIKINŲ KOMANDA GERIAUSIA! IŠKOVOTA PIRMA VIETA! Komandą sudarė Julijus Strazdas, Karolis Ubeika, Kasparas Ubeika.

Foto autorius LSKF/ KKK „Samurajus“ fotografas Rytis Zdanavičius