Gegužės 4-5 dienomis Utenos daugiafunkcio sporto centro dviratininkams buvo net trys startai.
Gegužės 4 dieną Utenoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kalnų dviračių kroso varžybos, kuriose dalyvavo Krašuonos progimnazijos komandą, kurią atstovavo Utenos DSC dviratininkai. Asmeninėse lenktynėse iškovojo Rokas Stundžia antrąją vietą, Aironas Gerdauskas– trečiąją, Eimantas Gruodis- ketvirtąją, Aivaras Deveikis- šeštąją. Komandinėje įskaitoje iš dvylikos komandų Krašuonos progimnazija iškovojo pirmąją vietą.
Šeštadienio vakare ir sekmadienį startavo Lietuvos dviračių sporto kriteriumo čempionatas, kur vyko A ir B važiavimai. Bendroje įskaitoje Aironas Gerdauskas iškovojo antrąją vietą, Rokas Stundžia – ketvirtąją. Dviratininkus treniruoja Martynas Maniušis.