dviraciai
dviraciai_1
Utenos_DSC_dviratininkai

Vasario 8-9 dienomis Panevėžyje, dviračių treke “Cido“ arenoje, vyko Baltijos šalių treko čempionatas ir atviros jaunių, jaunučių, berniukų ir mergaičių treko varžybos, kuriose dalyvavo ir Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtiniai treniruojami trenerių Martyno Maniušio ir Alvydo Surgauto.
Pirmąją dieną berniukų grupėje skrečo rungtyje Nikolas Klimavičius iškovojo 2 vietą, Nojus Bražėnas 3 vietą, mergaičių grupėje nugalėjo – Miglė Daneikaitė. Jaunučių grupėje merginų grupėje trečiąją vietą iškovojo Kotryna Strakšytė, jaunių grupėje nugalėtoja tapo – Greta Baskevičiūtė. Antrąją varžybų dieną berniukų grupėje skrečo rungtyje nugalėtoju tapo Nikolas Klimavičius, mergaičių grupėje nugalėjo – Miglė Daneikaitė, trečia liko – Indrė Petrovaitė. Jaunučių grupėje keirino rungtyje trečiąją vietą iškovojo Kotryna Strakšytė, jaunių grupėje omniumo rungtyje antra liko - Greta Baskevičiūtė.