dviraciai_1
dviraciai_2
dviraciai_4

Balandžio 30 – gegužės 1 dienomis Utenoje ir Anykščiuose vyko Lietuvos jaunučių ir jaunių dviračių sporto pavasario pirmenybės. Varžybose dalyvavo per 100 dviratininkų iš Utenos, Šilalės, Ignalinos, Panevėžio, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos.
Pirmąją dieną vyko asmeninės lenktynės laikui, kur Utenos DSC auklėtiniai iškovojo 2 medalius. Jaunučių grupėje trečiąją vietą iškovojo Aironas Gerdauskas (treneris Martynas Maniušis) ir jaunių merginų grupėje trečiąją vietą iškovojo Kotryna Strakšytė (treneris Alvydas Surgautas).
Antrąją dieną varžybos persikėlė į Anykščių rajoną prie Rubikių ežero, kur vyko grupinės lenktynės, kur Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtinis Aironas Gerdauskas iškovojo antrąją vietą.

Foto: Tomas Gaubys (LDSF)