02.04 d. 11.00 val. Lietuvos mokyklų žaidynių merginų ir vaikinų stalo teniso (gim. 2006 m. ir jaun.) zoninės varžybos

02.05 d. 11.00 val. Jaunių U17 vaikinų krepšinio čempionatas Utenos DSC – Kauno „Tornado“ KM I

02.05 d. 10.00 val. Utenos miesto salės futbolo varžybos „DSC-Žalgirio taurė“ FK „Dinamo“ - FK „Draco“

02.05 d. 11.00 val. Utenos miesto salės futbolo varžybos „DSC-Žalgirio taurė“ FK „Dyve united“ - FK-2003

Daugiafunkcis sporto centras (Aušros g. 20)

02.05 d. 13.00 val. Utenos rajono krepšinio pirmenybės Finalinės varžybos dėl 3-4 vietų

02.05 d. 16.00 val. Utenos rajono krepšinio pirmenybės Finalinės varžybos dėl 1-2 vietų

mkl
mkl-top-5
mkl
mkl-top-5

Šių metų balandžio 30 – gegužės 1 dienomis Kaune vyko Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U16 jaunučių vaikų „B“ diviziono finalinio ketverto varžybos, kuriose dalyvavo Kauno Tornado KM I-„Metga“, Sostinės KM IV, Šilutės SM ir Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtiniai (treneris Ernestas Leipus).

Pirmąją dieną vyko pusfinaliai, kur Utenos DSC krepšininkai nugalėjo Šilutės SM 73:63, kitame pusfinalyje Tornado KM I- „Metga“ rezultatu 73:61 įveikė Sostinės KM IV.

Antrąją dieną vyko didysis ir mažasis finalai. Didžiajame finale uteniškiai susitiko su Kauno komanda. Vyko atkakli kova iki rungtynių pabaigos, rungtynių rezultatas Utenos DSC – Tornado KM I- „Metga“ 86:92.

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos „B“ diviziono sidabro medalius iškovojo: Tadas Gylys, Marijus Tamašauskas, Dovydas Černiauskas, Dominykas Keina, Martynas Tamašauskas, Titas Didžgalvis, Kasparas Kazickas, Justas Vinikas, Karolis Jonelis, Ignas Urbonas, Orestas Markevičius, Joris Čepukas.

Finalinių varžybų metu buvo renkamas simbolis penketukas į kurį pateko Utenos DSC komandos žaidėjas – Titas Didžgalvis.