Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje jaunučių U16 vaikinų čempionate vis dar vyksta kovos, atkrentamosios varžybos dėl patekimo į „A“ divizioną.

Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtiniai treniruojami Ernesto Leipaus „B“ diviziono finaliniame ketverte iškovojo antrąją vietą ir pateko į atkrentamąsias, kur susitiko su Plungės SRC-„Litnaglis“ komanda. Pirmąsias varžybas Utenoje jaunieji krepšininkai laimėjo rezultatu 91:85, antrąsias Plungėje 82:75. Svariausiai prie komandos prisidėjo Titas Didžgalvis, Justas Vinikas, Ignas Urbonas.

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionatuose kitais metais Utenos DSC turės dvi komandas, kurios startuos „A“ divizione, tai U17 treneris Ernestas Leipus ir U16 treneris Justas Giriūnas.

Vaikų berniukų U12 krepšinio čempionate vis dar kovas tęsia jaunieji Utenos DSC krepšininkai treniruojami Sinilgos Bartaševičiūtės. Utenos komanda kovoje dėl teisės dalyvauti „B“ divizione.