Utenos DSC mergaitės – stipriausiųjų ketverte

Moksleivių krepšinio lygoje kovas tęsia Utenos daugiafunkcio sporto centro trenerės Eglės Žygelytės jaunosios krepšininkės, kurios dalyvauja U12 mergaičių krepšinio čempionate „Pirmasis iššūkis“.

Po II etapo varžybų, Utenos DSC komanda liko 5-oje vietoje ir III etape turėjo susitikti su ketvirtoje vietoje esančia Vilniaus I komanda. Pirmosios rungtynės vyko Vilniuje, kur po atkaklios kovos uteniškės iškovojo pergalę rezultatu 72:54. Atsakomosios varžybos vyko Utenoje, varžybos vyksta iki dviejų laimėtų pergalių. Uteniškės palaikomos sirgalių nugalėjo Vilniaus I komandą rezultatu 70:43 ir iškovojo kelialapį į finalinį ketvertą.