Sausio 11-12 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo čempionatas.
Puikiai varžybose startavo Utenos daugiafunkcio sporto centro trenerių Jurgitos Kirilovienės, Vitos Zarankienės ir Manto Saliamono auklėtiniai. Uteniškiai jaunimo komandinėje rajonų grupėje iškovojo trečiąją vietą.

Rutulio stūmimo rungtyje jaunimo grupėje pirmąsias vietas iškovojo Eglė Zarankaitė ir Simonas Bakanas. Paulius Ivaškevičius nugalėjo trišuolio rungtyje. Modestas Katinas 600 m bėgimo rungtyje pagerino Utenos rekordą ir iškovojo pirmąją vietą, o 300 m rungtyje - antrąją vieta. Utenos rekordą pagerino ir antrąją vietą iškovojo estafetinio 4x200 m bėgimo rungtyje Modestas Katinas, Paulius Ivaškevičius, Erikas Katinas, Mažvydas Bivainis. Ketvirtas vietas užėmė Laura Pervenytė 60 m ir trišuolio rungtyse, Miglė Vaičiūnaitė (rutulys), estafetinio 4x200 m bėgimo merginų komanda.
Jaunių grupėje prizininke tapo Fausta Rutkauskaitė 60 m bėgimo rungtyje- antra vieta, ir trečia vieta – 300 m bėgimo rungtyje.