Vasario 14-15 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų suaugusių ir jaunimo čempionatas. Šiose varžybose puikiai startavo Utenos daugiafunkcio sporto centro  lengvaatlečiai, kurie parvežė į Utena vieną aukso ir du sidabro medalius.
400 m rungties čempionu tapo Modestas Katinas (trenerė Jurgita Kirilovienė). Šis rezultatas suteikė teisę sportininkui atstovauti Lietuvos rinktinę tarpvalstybiniame jaunimo mače (Minske). Trišuolio rungtyje sidabrą laimėjo Paulius Ivaškevičius (treneris M. Saliamonas), rutulio stūmimo rungtyje sidabrą laimėjo Eglė Zarankaitė (trenerė V. Zarankienė).