Gegužės 3-4 d. Palangoje vyko Lietuvos metimų čempionatas ir Palangos taurės rutulio stūmimo varžybos.
Palangoje šviečiant saulei, bet  pučiant žvarbiam vėjui Eglė Zarankaitė rutulį nustūmė 12,27 ir iškovojo Palangos taurę.  Simonas Bakanas 5 kg. rutulį nustūmė 16.42, iškovojo trečiąją vietą, pagerino asmeninį ir Utenos rekordus.
Šeštadienį vyko Lietuvos metimų čempionato disko metimo rungtis.
Jaunimo grupėje Eglė Zarankaitė diską nuskraidino 42 metrus 86 cm., pagerino asmeninį rezultatą ir iškovojo antrą vietą, tarp moterų liko ketvirta . Jaunių grupėje Simonas  Bakanas iškovojo trečiąją vietą (47.43).
Jaunių merginų grupėje Miglė Vaičiūnaitė pateko į finalą ir parodė šeštą rezultatą (25.28). Jauniausia komandos narė Evelina Biveinytė startavo jaunučių grupėje ir disko netime užėmė septintą vietą ( 21.56). Sportininkus treniruoja Vita Zarankienė.