20190621_164946
20190622_142832
20190622_153249
1/5

Birželio 21-22 d. Vilniuje, Vingio stadione, vyko  Lietuvos lengvosios atletikos  jaunimo  ir U23  čempionatai, bei tarptautinės jaunimo varžybos su Baltarusijos lengvaatlečiais.
Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtiniai į Uteną parvežė  keturis medalius.
Eglė Zarankaitė iškovojo dvi antrąsias vietas. Sportininkė diską numetė 43 metrus 86 centimetrus, o 4 kg. rutulį nustūmė  lygiai 13 metrų. Sportininkę treniruoja Vita Zarankienė.
Antrąją vietą 400 m distancijoje iškovojo Modestas Katinas. Deimantė Katinaitė startavo U 23 čempionate ir 200 metrų distancijoje parodė trečią rezultatą. Sportininkus treniruoja Jurgita Kirilovienė.
Trišuolio rungtyje varžėsi trenerio Manto Saliamono auklėtinis Paulius Ivaškevičius, kuris užėmė ketvirtąją vietą.