Lapkričio 22 dieną Panevėžyje vyko lengvosios atletikos "Aukštaitijos taurės 2020" jaunučių ir vaikų varžybų I etapas. Varžybose dalyvavo apie 200 sportininkų iš Utenos, Kupiškio, Panevėžio, Kėdainių, Pasvalio, Rokiškio, Pakruojo.
Vaikų amžiaus grupėje Džiuginta Poškaitė 200 m bėgimo rungtyje iškovojo pirmąją vietą, 60 m sprinto rungtyje - antrąją vietą, Orinta Barčiūtė 60 m rungtyje - 3 vietą.
Didelis prizininkų būrys jaunučių grupėje: pirmąją vietą rutulio stūmimo rungtyje iškovojo Evelina Biveinytė, o Goda Matelytė toje pačioje rungtyje liko trečioje vietoje. Antrąsias vietas iškovojo: Austėja Jučiūtė - 60 m barjerinis bėgimas,  Rytis Malakauskas - 60 m ir 200 m bėgimuose, Laurynas Maigys – šuolis į tolį, Austėja Deisadzė - 60 m bėgimas, o 200 m bėgimo rungtyje - trečiąją vietą. Sportininkus treniruoja Jurgita Kirilovienė, Mantas Saliamonas ir Vita Zarankienė.