20200221_180229
20200222_154611
20200222_154937
1/4

Vasario 21-22 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas ir Lietuvos jaunimo čempionatas. Puikiai sekėsi uteniškiams, kurie iškovojo visų spalvų medalius.
Lietuvos čempionės  vardą rutulio stūmimo rungtyje iškovojo Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtinė Ieva Zarankaitė, kuri 4 kg. rutulį nustūmė 16.63 m.  Jaunimo grupėje, rutulio stūmimo rungtyje, antrąją vietą iškovojo Simonas Bakanas, Sportininkas 6 kg. rutulį nustūmė 15.88 m. ir pagerino Utenos rekordą.
Buvusi Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtinė, dabar  Lietuvos sporto universiteto antro kurso studentė Marija Šyvytė, moterų rutulio stūmimo rungtyje iškovojo trečiąją vietą (14,02).Sportininkų trenerė Vita Zarankienė.