20210220_163914
20210220_163932
20210220_164014
1/4

Vasario 20-21 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas ir LLAF sporto klubų komandinės varžybos.  Puikiai sekėsi Utenos daugiafunkcio sporto centro ir Utenos lengvosios atletikos klubo auklėtiniams, kurie į Uteną parvežė aukso ir bronzos medalius.
Lietuvos čempionės  vardą rutulio stūmimo rungtyje iškovojo Ieva Zarankaitė, kuri 4 kg. rutulį nustūmė 16.08 m. Šioje rungtyje trečią rezultatą parodė Eglė Zarankaitė. Sportininkė rutulį nustūmė 12,88. Vyrų rutulio stūmimo rungtyje varžėsi Simonas Bakanas, Sportininkas 7 kg. rutulį nustūmė 15.42 m. ir pagerino Utenos rekordą.
Buvęs Utenos daugiafunkcio sporto centro trenerio Manto Saliamono auklėtinis, dabar  Vilniaus universiteto studentas ir trenerės T. Krasauskienės auklėtinis  Paulius Ivaškevičius varžėsi trišuolio rungtyje. Sportininkas nušoko 14,14 m.  ir užėmė ketvirtąją vietą. Iki prizinio apdovanojimo pritrūko vos 15 cm. Vyrų 400 m. rungtyje startavo  dar vienas trenerio Manto Saliamono auklėtinis, dabar studijuojantis Lietuvos sporto universitete, pas trenerę N. Sabaliauskienę,  Mažvydas Bivainis. Sportininkas distanciją įveikė per 53,33 ir parodė dešimtą rezultatą.
Susumavus visus iškovotus taškus rajonų grupėje Utena užėmė ketvirtąją vietą, o antroje klubų grupėje Utenos lengvosios atletikos klubas iškovojo trečiąją vietą.