20210625_185318
20210625_190401
FB_IMG_1624692723177
1/5

Birželio 25 d. Palangoje pasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas į kurį susirinko stipriausi Lietuvos lengvaatlečiai. Uteną atstovavo  dvi Utenos DSC auklėtinės, seserys  Ieva ir Eglė Zarankaitės, bei buvę DSC auklėtiniai Marija Šyvytė ir Mažvydas Bivainis.
 Ieva  iškovojo du aukso medalius. Rutulį sportininkė nustūmė 15, 46, o diską nuskraidino 62.08 (geriausias sezono rezultatas Lietuvoje ir asmeninis sportininkės pasiekimas).
Eglė užėmė dvi ketvirtąsias vietas. Rutulį sportininkė nustūmė 12.65, o diską numetė 45.71.
Buvusi Utenos DSC auklėtinė, dabar LSU sėkmingai baigusi trečią kursą  Marija Šyvytė (treneris L. Maleckis), rutulio stūmimo rungtyje iškovojo trečiąją vietą (13,80)
Buvęs Utenos DSC trenerio M. Saliamono auklėtinis, dabar gyvenantis ir sportuojantis Kaune Mažvydas Bivainis (trenerė N. Sabaliauskienė) 400 m. distancijoje užėmė penktąją vietą (50,53 – asmeninis sportininko rekordas).