20220604_145235
20220604_145520
20220604_150225
1/5

Pirmąjį birželio savaitgalį Palangoje vyko atviros Lietuvos LAF taurės bei LLAF sporto klubų komandinės varžybos. Puikiai šiose varžybose startavo Utenos daugiafunkcio sporto centro bei Utenos lengvosios atletikos klubo sportininkai.

Ieva Zarankaitė iškovojo dvi Lengvosios atletikos federacijos taures. Sportininkė nepralenkiama buvo disko metimo (57,41) ir rutulio stūmimo (14,52) rungtyse. Šiose rungtyse antrąsias vietas iškovojo sesė ir komandos draugė Eglė Zarankaitė. Sportininkė disko metimo rungtyje pasiekė asmeninį rekordą – 50,65, o rutulį nustūmė 12,38. Aukštą trečiąją vietą rutulio stūmimo rungtyje iškovojo Simonas Bakanas (16,76). Sportininkas šiuo metu mokosi Lietuvos sporto universitete, sportuoja Kaune ir sėkmingai atstovauja Uteną ir Utenos lengvosios atletikos klubą. Gerai varžybose startavo ir daugiau jaunųjų Utenos lengvaatlečių, kurių daugumai tai buvo pirmosios tokio aukšto lygio varžybos. Uteniškių taškų kraitelę papildė Liepa Sadaunikaitė (400 m. (1:04,89) ir 800 m. (2:36,06) ), Laurynas Maigys (trišuolis 13,10), Viltė Žiliukaitė (400 m. (1:05,24), Evelina Biveinytė (rutulio stūmimas 9,46). Asmeninius rezultatus pagerino ir daugiau uteniškių – Evelina Stasiūnaitė, Rytis Malakauskas ir Nojus Samarskis, Austėja Deisadzė, Dominyka Šeršniova.

Susumavus komandinius rezultatus paaiškėjo, kad Utenos komanda Lietuvos rajonų grupėje ir Utenos lengvosios atletikos klubas antroje sporto klubų grupėje iškovojo pirmąsias vietas.