Utenos daugiafunkcio sporto centro nauja internetinė svetainė pasiekiama adresu https://utenosdsc.lt

Eimantas Indrašius

I vieta  - Modestas Katinas
I vieta - Modestas Katinas
Gegužės 15 d. „Utenio“ stadione vyko „Jaunučių ir vaikų lengvosios atletikos Aukštaitijos taurė – 2015“ III etapas ir Aukštaitijos ilgų metimų vaikų, jaunučių, jaunių ir jaunimo varžybos, skirtos  LSD „Žalgiris“ Utenos RT prizams laimėti.
Stadiono šeimininkai – Utenos DSC sportininkai iškovojo puikių pergalių.  Pirmąsias vietas jaunimo gr. disko metimo ryngtyje - iškovojo Miglė Kaušylaitė (35,33 m.) ir Eimantas Indrašius  (42,27 -Utenos rekordas), Marija Šyvytė (jaunių grupė  disko metimas -  34,95 m.), Modestas Katinas  (jaunučių gr. 200 m. – 24,71),  Sandra Pervenytė (vaikų gr., 500 m. – 1.32,0). Antros vietos apdovanojimus jaunučių grupėje  iškovojo Monika Ubeikaitė (100 m. -12,96 ) ir Eglė Zarankaitė (disko metimas – 35,35 m.). Trečios vietos medaliais buvo apdovanoti jaunių grupėje Edvinas Grižas (disko metimas – 38,38 m., jaunučių grupėje Eglė Zarankaitė (rutulio stūmimas – 10,10m.), vaikų grupėje – Ieva Ulevičiūtė (500 m. – 1.35,58), Evelina Leiputė (rutulio stūmimas – 8,04 m.), Miglė Vaičiūnaitė (disko metimas – 17,47m.), Simonas Bakanas (disko metimas – 25,14 m.). Sportininkus treniruoja J. Kirilovienė, V. Zarankienė,  M. Saliamonas.