Tęsiasi  2015 metų Lietuvos jaunių sporto žaidynės. Liepos 1-2 dienomis Alytuje varžėsi lengvaatlečiai. Po birželio mėnesį  vykusios atrankos, teisę dalyvauti lengvosios atletikos jaunių žaidynių  finalinėse varžybose išsikovojo 10 Utenos DSC sportininkų. Džiugu, kad net pusė jų į Uteną parvežė medalius.

Du medalius Utenai iškovojo Evaldas Žalnierius. Manto Saliamono auklėtinis varžėsi  400 m su barjerais rungtyje ir distanciją įveikė pirmas per 57,49 (pagerino  Utenos rekordą). Antrąją vietą sportininkas su komandos draugais iškovojo estafetėje 100+200+300+400 m.  Estafetinę lazdelę nešė  Mindaugas Vijeikis – 100 m, Edvinas Tumalavičius – 200 m, Modestas Katinas – 300 m ir  Evaldas Žalnierius – 400 m.  Uteniškiai distanciją įveikė per 2.03,39 ir šiuo rezultatu pagerino patiems priklausiusį Utenos rekordą. Sportininkus treniruoja J. Kirilovienė ir M. Saliamonas.
Dvi antras vietas žaidynėse iškovojo Marija Šyvytė.  Sportininkė diską nuskraidino 36,92, o rutulį nustūmė 13,70. Mariją treniruoja V. Zarankienė.
Į finalinį varžybų aštuntuką pateko ir daugiau uteniškių: Eglė Zarankaitė (5 vieta - disko metimas),  Evaldas Žalnierius (5 vieta – 400 m), Simona Eigėlytė (6 vieta - 100 m b/b), Edvinas Grižas (7 vieta - rutulio sūmimas).

Kartu su Lietuvos jaunių žaidynėmis Alytuje vyko ir Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės. Utenos DSC  sportininkės iškovojo du sidabro medalius.  Dovilė Būgaitė  (trenerė J. Kirilovienė) 200 metrų įveikė per 26,16 , o Miglė Kaušylaitė  (trenerė V. Zarankienė) diską numetė 35,54 m.

Daugumos lengvaatlečių sezonas jau baigtas. Liko tik tarptautiniai startai. Liepos 11-12 dienomis Taline (Estija) vyks Europos iki 23 čempionatas, kuriame ruošiasi dalyvauti Ieva Zarankaitė.  Liepos 31 d. Valmieroje (Latvija) vyks Baltijos šalių jaunučių mačas, kuriame ruošiasi dalyvauti Modestas Katinas.  Marija Šyvytė, Evaldas Žalnierius, Dovilė Būgaitė,  Miglė Kaušylaitė ir Ieva Zarankaitė yra kandidatai dalyvauti Baltijos šalių jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų mače. Sėkmingų startų ir gražios vasaros.