Birželio  17-18 dienomis Palangos stadione rungtyniavo stipriausi Lietuvos lengvaatlečiai. Vyko  Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo ir  septyni Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtinai. Ieva Zarankaitė iškovojo net du medalius. Disko metimo rungtyje sportininkė įrankį nuskraidino 53,05 m ir iškovojo antrą vietą, į priekį praleisdama tik olimpietę Zinaidą Sendriūtę. Kūjo metimo rungtyje Ievos sviestas kūjis skrido 44,84  m ir tai užtikrino sportininkei  trečiąją vietą. Sportininkę treniruoja V. Zarankienė.

Penktąsias vietas čempionate iškovojo Evaldas Žalnierius (400 m barjerinis bėgimas) ir pastaruoju metu Panevėžio sporto gimnazijoje besimokanti Monika Ubeikaitė (100 m). Tai trenerio Manto Saliamono auklėtiniai.