Dvi dienas Alytuje  vyko Lietuvos lengvosios atletikos jaunių pirmenybės  ir Lietuvos rajonų jaunių pirmenybės. Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtiniai į Uteną parvežė daug medalių.  Marija Šyvytė diską nuskraidino 36,38 m ir iškovojo III vietą, rajonų pirmenybėse ji buvo antra, rutulio stūmimo rungtyje sportininkė užėmė ketvirtą vietą (14,44 m), o rajonų pirmenybėse tapo nugalėtoja. Puikiai 400 m distancijoje lengtyniavo Modestas Katinas, kur pasiekęs asmeninį rezultatą (52,42)  iškovojo III vietą, rajonų pirmenybėse sportininkas buvo apdovanotas II vietos medaliu., 200 m distancijoje rajonų pirmenybėse Modestas taip pat iškovojo II vietą (24,08).
Lietuvos rajonų pirmenybės prizines vietas iškovojo ir daugiau Utenos DSC sportininkų. Deimantė Katinaitė 200 m distancijoje užėmė II vietą (26,59), Eglė Zarankaitė iškovojo dvi trečias vietas – disko metime (30,81) ir ieties metime (30,36).  Utenos DSC  berniukų  komanda nugalėjo estafetėje  4x100  (Mindaugas Vijeikis, Erikas Katinas, Mažvydas Bivainis ir Modestas Katinas), o mergaičių estafetė užėmė II vietą (Laura Pervenytė, Deimantė Katinaitė, Fausta Rutkauskaitė, Otilija Aršvilaitė).
 Utenos daugiafunkcio sporto centro komanda, tarp 32 rajonų,  iškovojo penktą vietą.  Sportininkus treniruoja Jurgita Kirilovienė, Vita Zarankienė, Mantas Saliamonas.