Gražiais pasiekimais Utenos daugiafunkcio sporto centro lengvaatlečiai paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo 100 - sias metines.  Vasario 16-17 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos čempionatas ir jaunimo iki 20 m. pirmenybės. Trečiąją vietą Lietuvos čempionate iškovojo  Marija Šyvytė. Trenerės Vitos Zarankienės auklėtinė varžėsi rutulio stūmimo rungtyje ir 4 kg. įrankį nustūmė 12,80.  Jaunimo čempionate sportininkė taip pat užėmė trečiąją  vietą. Trenerės Jurgitos Kirilovienės auklėtinis Modestas Katinas Lietuvos jaunimo pirmenybėse iškovojo trečiąją vietą. Sportininkas  rungtyniavo 400 m bėgimo rungtyje ir distanciją įveikė per 52,39 Į finalinį šešetuką šuolio į tolį rungtyje pateko Paulius Ivaškevičius. Sportininkas į tolį nušoko 6,10. Sportininką treniruoja Mantas Saliamonas.