Naujame Klaipėdos miesto plaukimo baseine vyko pirmosios varžybos – Lietuvos jaunimo – jaunių plaukimo čempionatas. Puikiai čempionate startavo Utenos daugiafunkcio sporto centro plaukikai – Aleksandras Kasakovskis ir Matas Paukštė. Aleksandras (trenerė Daiva Šiukščienė) Klaipėdoje iškovojo visų spalvų medalius.

Plaukiant 200 m laisvu stiliumi (1.57,75) tapo Lietuvos jaunimo čempionu, sidabro medalį iškovojo plaukiant 50 metrų laisvu stiliumi (23,96) ir trečias buvo plaukiant 100 metrų laisvu stiliumi (53,09). Geriausių čempionato plaukikų tarpe pagal Fina reitingų lentelę (3 rungtys) Aleksandras buvo trečias, pirmas Erikas Grigaitis (Kauno PM), antras Arijus Pavlidi (Vilniaus MSC). Matas (trenerė Jurgita Jurkėnienė) plaukiant 200 metrų laisvu stiliumi (1.58,70) iškovojo bronzos medalį.