Vasario 8-9 dienomis Kaune „Vilijos“ baseine vyko Lietuvos jaunučių plaukimo pirmenybės, kuriose dalyvavo 241 plaukikų (26 komandos) iš įvairių šalies miestų. Komandinėje įskaitoje Utenos DSC komanda iškovojo 7 vietą (192 tšk.), o nugalėjo Panevėžio „Žemynos-1“ komanda (571 taškai), antri – Kauno plaukimo mokykla (507 taško) ir treti Klaipėdos Gintaro SC (389 tšk.).
Varžybose puikiai pasirodė Utenos DSC trenerio Aleksandro Diomino auklėtinis Viktor Dudko. Viktoras plaukdamas 100 m (54,82) ir 200 m (2.02,78) laisvu stiliumi iškovojo pirmąsias vietas, o 100 m nugara buvo trečias. Viktor Dudko pripažintas geriausiu varžybų plaukikų berniukų tarpe, surinko 550 reitingo taškų ir apdovanotas taure.
Pirmenybėse puikiai plaukė ir į pirmuosius dešimtukus pateko Meda Mikučionytė, Rasa Bartašiūnaitė, Gustė Šumskaitė, Titas Zabulionis.