Rasa_Bartasiunaite
Viktor_Dudko
1/2

Alytuje vyko dvi dienas trukęs Lietuvos jaunučių- jaunių plaukimo čempionatas. Beveik 440 jaunųjų plaukikų iš visos šalies susirinko išsiaiškinti, kas yra greičiausi.
Sėkmingai čempionatas susiklostė Aleksandro Diomino auklėtiniui Karoliui Gadliauskui, kuris pagal 3-jų rungčių reitingo taškus jaunių grupėje buvo trečias. Pirmą ir antrą vietą iškovojo Vilniaus MSC auklėtiniai Arijus Povlidi ir Paulius Konstantinov.
Tris bronzos medalius jaunučių tarpe iškovojo Viktor Dudko, kuris buvo trečias plaukiant 50 m laisvu stiliumi-26.61, 200 m laisvu stiliumi – 2.12,99  ir 100 m nugara – 1.07,99. Vieną bronzos medalį iškovojo Rasa Bartasiūnaitė.
Puikiai startavo ir kiti Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtiniai, patekę į dešimtukus: Nedas Giedraitis, Meda Mikučionytė, Titas Zabulionis, Kamilė Budrytė.