Utenoje vyko Lietuvos vaikų (mergaitės 2004-2006 metų gimimo, berniukai 2003-2005 metų gimimo) plaukimo pavasario pirmenybės. Pirmenybėse dalyvavo 250 plaukikų iš 25 komandų. Šio amžiaus vaikų grupės plaukimams buvo pirmosios respublikinės varžybos.

Gerai startavo Utenos daugiafunkcio sporto centro jaunieji plaukikai, plaukiant estafetę 4x50 m. laisvu stiliumi (Erikas Mackevičius, Kasparas Čepukas, Vytautas Kazokas, Mantas Žernys) ir mergaičių estafetė 4x50 m kombinuotai (Gabija Gudavičiūtė, Andželika Samec, Kamilė Budrytė, Meda Mikučionytė) buvo aštunti, bei Kamilė Budrytė patekusi į pirmuosius dešimtukus dviejose distancijose.

Komandinėje įskaitoje nugalėjo Kauno plaukimo mokyklos pirmoji komanda, antri buvo Panevėžio „Žemynos“ ir treti Vilniaus moksleivių sporto centro plaukikai. Jaunieji Utenos DSC plaukikai, kuriems šios respublikinės varžybos buvo pirmosios iškovojo dešimtąją vietą, aukščiausią vietą tarp respublikos rajonų plaukikų.