Utenos daugiafunkcio sporto centro nauja internetinė svetainė pasiekiama adresu https://utenosdsc.lt

Viktor_Dudko_ISC Ingolstadt_2020-02-09
ISC_atidar.
1/2
start stop bwd fwd

Sausio 31 d.– vasario 1 d. Rygoje, Latvijoje, vyko „Madwave Challenge of Latvija-2020“ plaukimo varžybos (959 dalyvių, 62 klubai iš 5 šalių: Estijos, Latvijos, Rusijos, Baltarusijos, Lietuvos). Viktoras Dudko, plaukdamas 200 m laisvu stiliumi (2.06,58) iškovojo sidabro medalį, plaukiant 50 m laisvu stiliumi (25,80)– ketvirtą, 50 m nugara (29,21)– penktą ir 100 m laisvu stiliumi (56,26)- šeštą vietas. Visi pasiekti rezultatai, tai Viktoro asmeniniai rekordai 50 m baseine.

Vasario 8– 9 d. Ingoldstadto mieste, Vokietijoje, vyko „ISC Ingoldstadt– 2020“ plaukimo varžybos (661 dalyvių, 57 klubai iš12 šalių: Šveicarijos, Čekijos, Prancūzijos, Vokietijos, Italijos, Latvijos, Lietuvos, Estijos, Tuniso, Kosovo, Lichtenšteino, Portugalijos ).

Puikiai varžybose startavo Viktoras Dudko, kuris nugalėjo plaukdamas 50 m (26,23), 100 m (56,30), 200 m (2.07,80) laisvu stiliumi, 50 m nugara (29,39)- iškovojo sidabro ir 100 m peteliške (1.05,46)-  bronzos medalius. 100 m l/st rezultatas suteikė Viktorui teisę plaukti finale OPEN grupėje, kur užėmė septintą vietą rezultatų– 56,18 ir taip dar kartą pagerino asmeninį rekordą. Sportininką treniruoja Utenos DSC treneris Aleksandras Diominas.