Vyko tradicinės plaukimo varžybos „Olimpiečių taurė-2020“, kurios šiais metais buvo tryliktosios. Dėl Covid-19 varžybos vyko tik Utenos rajono plaukikams.
Puikių rezultatų pasiekė Utenos DSC plaukikai: Rasa Bartasūnaitė, Meda Mikučionytė, Gustė Šumskaitė, Titas Zabulionis, Vėtra Samušytė, Einoras Medzinskij, Benas Pelakauskas, Ema Jakštonytė, Aironas Katinas, Gabija Simonavičiūtė, Maja Davniukaitė, Salvijus Ivonis, Emilis Bražėnas, Salomėja Laurinavičiūtė, Rimgaudas Lipinskas, Benas Kalinauskas.
Geriausiais varžybų plaukikais išrinkti: I amžiaus grupė Meda Mikučionytė, Titas Zabulionis, II grupė – Vėtra Samušytė, Einoras Medzinskij, III amžiaus grupė- Eva Šimonelytė, Benas Pelakauskas.
Sportininkai apdovanoti Utenos rajono savivaldybės, Utenos DSC, plaukimo klubo „Linksmasis delfinas“, Lietuvos olimpiečių asociacijos prizais, diplomais, medaliais.