Justas-Butkus
Karolis-Gadliauskas
1/4

Utenos DSC plaukimo estafetės komanda – pirma šalyje

Daugiau nei 250 plaukikų iš 12 Lietuvos miestų dalinosi medalius Alytuje vykusiame 2017 metų Lietuvos jaunimo – jaunių čempionate.

Čempionate geriausiai sekėsi Pauliui Konstantinovui (Vilnius) ir Kotrynai Teterevkovai (Vilnius) iškovojusiems daugiausia penkis ir šešis aukso medalius. Antroje vietoje asmeninėje įskaitoje įsikūrė uteniškis Aleksandras Kasakovskis, laimėjęs 7 čempionato medalius, iš jų 3 aukso. Aleksandrą treniruoja trenerė Daiva Šiukščienė. Utenos DSC jaunių komanda (Aleksandras Kasakovskis, Justas Butkus, Karolis Gadliauskas, Lukas Klevinskas) estafetėje 4x100 metrų laisvu stiliumi, parodę 3:46,81 laiką iškovojo pirmąją vietą. sportininkus treniruoja Daiva Šiukščienė, Jurgita Jurkėnienė ir Aleksandras Diominas. Antri buvo Kauno PM ir treti Panevėžio „Žemyna“. Estafetėje 4x100 kombinuotai ta pati komanda iškovojo trečiąją vietą, o nugalėjo Vilniaus MSC, antri Kauno PM-1.