Lietuvos jaunių plaukimo sporto žaidynės

Birželio 15-16 dienomis Alytuje vyko Lietuvos jaunių plaukimo sporto žaidynės. Labai gerai šiose varžybose pasirodė Aleksandras Kasakovskis (trenerė Daiva Šiukščienė)  kuris 200 m. laisvu stiliumi rungtyje tapo žaidynių nugalėtoju, o 50m. l. st. , 100 m. l. st. ir 200 m. kompleksu rungtyse  užėmė antrąsias vietas. Estafetėje 4x100 m. l. st. Utenos DSC komanda, kurios sudėtyje plaukė Aleksandras Kasakovskis, Justas Butkus, Karolis Gadliauskas, Lukas Klevinskas iškovojo sidabro medalius. 400 m. l. st. rungtyje Lukas Klevinskas (tr. Aleksandras Diominas) užėmė penktąją vietą. Aleksandras Kasakovskis pakviestas į spotinę stovyklą ruoštis Baltijos jūros šalių žaidynėmis ir Europos jaunučių olimpiniam festivaliui.