Lietuvos mokyklų žaidynių plaukimo varžybos

Kovo 16 dieną Utenos daugiafunkcio sporto centro baseine vyko Lietuvos mokyklų žaidynių plaukimo varžybos, kuriose varžėsi pradinukai. Uteną atstovavo Utenos Aukštakalnio pradinės mokyklos mergaitės ir berniukai. Pagal programą pradinukai turėjo plaukti estafetė 4x25 m laisvu stiliumi su plaukimo lenta, 25 m laisvu stiliumi ir estafetė 4x25 m laisvu stiliumi. Utenos Aukštakalnio pradinės mokyklos berniukai puikiai pasirodė plaukiant estafetę 4x25 m laisvu stiliumi su lenta, kur iškovojo antrąją vietą (iš 14 komandų), kitoje estafetėje berniukai buvo penkti. Mergaitės estafetėse liko 7 ir 8 vietoje. Bendroje komandinėje įskaitoje berniukų komanda liko ketvirta, o mergaitės aštuntos ir 14 komandų.