Utenos daugiafunkcio sporto centro nauja internetinė svetainė pasiekiama adresu https://utenosdsc.lt

54278990_10205689379510826_5528415417317457920_n
54521429_10205689379430824_1965832627600490496_n
1/4
start stop bwd fwd

Kovo 16-17 dienomis Klaipėdoje įvyko Lietuvos jaunių (iki 18 metų) stalo teniso čempionatas, kuriame varžėsi pajėgiausi šalies sportininkai - 32 vaikinai ir 32 merginos. Pirmąją varžybų dieną Osvaldas Juodelis (treneris Edgaras Kovera) puikiai startavo ir iki pusfinalio varžybas baigė be pralaimėjimų. Kita asmeninių varžybų diena Osvadui nebuvo sėkminga, pusfinalyje pralaimėjo žemesnį reitingą turinčiam varžovui ir asmenines varžybas baigė užimdamas 6 vietą. Mišrių dvejetų varžybose varžėsi 26 poros. Osvaldas Juodelis kartu su sportininke iš Akmenes sporto centro puikiai sužaidė prieš Vilniaus sportininkų porą įveikdami juos rezultatu 3:2. Pusfinalyje rezultatu 1:3 pralaimėjo vilnietės K. Riliškytės ir šalčininkiečio porai. K. Kuznecovos ir O. Juodelio pora jaunių varžybų mišrių dvejetų varžybose iškovojo bronzos medalius.