Sausio 21 d. Telšiuose vyko Lietuvos jaunių (2006 m. ir jaun.) komandinis stalo teniso čempionatas, kuriame dalyvavo 10 stipriausių komandų iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Širvintų, Šiaulių, Klaipėdos. Telšių, Ukmergės, Joniškio ir Utenos (treneris Edgaras Kovera). Komandos buvo suskirstytos į 2 pogrupius po 5 komandas. Utenos DSC komanda varžėsi su Kauno, Panevėžio, Joniškio, Ukmergės komandomis. Uteniškiai pogrupyje užėmė antrąją vietą (pralaimėjo tik Kauno berniukų komandai) ir pateko į finalą.

Finaliniame ketverte Utenos DSC auklėtiniai susitiko su Vilniaus sporto mokyklos komanda, kur laimėti nepavyko. Dėl bronzos medalių susirungti reikėjo su Telšių jaunių komanda. Po atkaklios kovos uteniškiai įveikė varžovus ir iškovojo bronzos medalius. Utenos DSC komandą atstovavo: Milvydas Petruškevičius, Kornelijus Skrytė, Vajus Tendzegolskis ir Benas Balsys.