Utenos daugiafunkcio sporto centro nauja internetinė svetainė pasiekiama adresu https://utenosdsc.lt

1674467324972
1674467324978
1/5
start stop bwd fwd

Šiauliuose vyko XX Tarptautinis Julijos Urbšienės vardo stalo teniso turnyras, kuriame dalyvavo stalo tenisininkai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Šiose varžybose dalyvavo ir Utenos DSC jaunieji sportininkai: Lėja Vaicvėnaitė, Smiltė Jakutytė, Kajus Kovera, Augustas Merkys, Vajus Tendzegolskis, Milvydas Petruškevičius (treneris Edgaras Kovera). Varžybos prasidėjo 2010 m. g. ir jaunesnių berniukų ir mergaičių grupės, kurioje dalyvavo 96 dalyviai. Puikiai berniukų grupėje pasirodė uteniškiai, kurie pasidalino prizines vietas. M. Petruškevičius iškovojo pirmąją vietą, o Vajus Tendzegolskis - antrąją, jiems buvo įteikti varžybų organizatorių prizai.

Pasibaigus jauniausių dalyvių grupei, varžybas pradėjo 2008 m. g ir jaunesni sportininkai, kurioje dalyvavo 62 dalyviai. Šioje grupėje uteniškiai taip pat neliko be apdovanojimų: Milvydas Petruškevičius iškovojo 2 vietą, kur po atkaklios kovos pralaimėjo savo varžovui iš Širvintų SM - A. Griškai. Vajus Tendzegolskis po dramatiškos kovos dėl 3-4 vietos, nugalėjo savo varžovą iš Ukmergės SM - B. Krikštaponį ir užėmė 3 vietą.