2023-10-27 Gausus Utenos sportininkų būrys dalyvavo „Aukštaitijos taurės“ 2-ajame etape, kuris vyko Panevėžyje. Jaunučių grupėje Ernestas Kučinskas 60 m užėmė 2 vietą, Urtė Darvidaitė 60 m ir 200 m užėmė 2 vietą, o Kristina Danilovaitė 200 m - 3 vietą.

Vaikų grupėje 60 m ir 200 m bėgimuose Simas Peldžius pasiekė asmeninius rekordus ir iškovojo sidabro medalius. Rutulio stūmimo rungtyje Benediktas Gaincevas užėmė 2 vietą. Sportininkus treniruoja M. Saliamonas, J. Kirilovienė, V. Zarankienė.

2023-09-21 Joniškio mieste vyko lengvosios atletikos ,, Aukštaitijos taurės" I etapo varžybos. Šiame etape dalyvauja Panevėžio, Kėdainių, Pasvalio, Molėtų, Kupiškio, Joniškio , Pakruojo, Biržų ir Utenos sportininkai. Puikiai startavo Utenos DSC sprinteriai. Jaunučių grupėje Ernestas Kučinskas 100 m iškovojo 2 vietą, Urtė Darvidaitė tapo sprinto nugalėtoja. Goda Sabaliauskaitė šuolio į aukštį rungtyje iškovojo sidabro medalį. Vaikų grupėje 60 m ir 200 m bėgimuose Simas Peldžius pasiekė asmeninius rekordus ir iškovojo sidabro medalius. Sportininkus treniruoja M.Saliamonas, J. Kirilovienė.

20230820_083116
20230820_113024
20230820_113358
20230820_115450
1/4

Rugpjūčio 19 dieną Budapešte (Vengrija) prasidėjo pasaulio lengvosios atletikos čempionatas. Teisę dalyvauti čempionate išsikovojo 16 lietuvių, tarp kurių ir uteniškė, Ieva Zarankaitė. Ankstyvą sekmadienio rytą vyko disko metimo kvalifikacinės varžybos. Geriausiu bandymu Ieva diską numetė 59.98 m ir užėmė 14 vietą. Į finalą iš 37 dalyvių pateko 12 diskininkių.

20230804_180750
20230805_131924
FB_IMG_1691394021414
received_1133281274298753
received_284531807502271
1/5

Rugpjūčio pirmąjį savaitgalį Valmieroje (Latvija) vyko Baltijos šalių lengvosios atletikos komandinis čempionatas – Latvijos prezidento taurė. Lietuvos rinktinės sudėtyje startavo ir uteniškė Ieva Zarankaitė. Sportininkė varžėsi rutulio stūmimo ir disko metimo rungtyse, iškovojo aukso medalius ir ketvirtą kartą iškovojo Baltijos šalių čempionės vardą. Rutulį Ieva nustūmė 16,01, tai geriausias Lietuvos sezono rezultatas. Geriausiu bandymu Ieva diską nuskraidino 59,06. Šios varžybos tai paskutinis startas prieš svarbiausias šių metų varžybas - Pasaulio čempionatą, kuris vyks rugpjūčio 19-27 dienomis Budapešte (Vengrija).

Liepos 28 - rugpjūčio 8 dienomis Chengdu (Kinija) vyksta Pasaulio studentų žaidynės, kuriose teisę dalyvauti išsikovojo ir uteniškė, Vilniaus universiteto studentė Eglė Zarankaitė. Sportininkė rugpjūčio 5 d. varžėsi disko metimo rungtyje ir užėmė 11 vietą. Tolimiausiu bandymu Eglė diską numetė 49,97 ir šiomis varžybomis užbaigė 2023 m. vasaros sezoną.

Liepos paskutinį savaitgalį Palangoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas. Utenos daugiafunkcis sporto centras ir Utenos lengvosios atletikos klubas delegavo 5 sportininkus. Sportininkai ruošėsi Lietuvos čempionatui ir dalyvavo Utenos rajono savivaldybės sportinės veiklos projekte ,,Olimpinės svajonės link".

Disko metimo rungtyje dalyvavo trys uteniškės. Auksą iškovojo Ieva Zarankaitė. Sportininkė net keturis kartus metė diską virš 59 metrų. Tolimiausiu bandymu diskas nuskrido 59,87 m. ir jau šeštą kartą iš eilės Ieva tapo Lietuvos čempione. Antrąją vietą šioje rungtyje iškovojo Eglė Zarankaitė. Tolimiausiausiu bandymu uteniškės diskas nuskrido 49,01 m. Evelina Biveinytė diską numetė 33,05 m. ir užėmė penktą vietą Sportininkių trenerė V. Zarankienė.

100 metrų distancijoje dalyvavo du uteniškiai. trenerės J. Kirilovienės auklėtinis Rytis Malakauskas distanciją įveikė per 11,72 ir užėmė 18 vietą. Nojus Samarskis užfiksavo laiką 12,43 ir užėmė 26 vietą (treneris M. Saliamonas).

Daugumai sportininkų vasaros varžybų sezonas jau baigėsi. Ievai ir Eglei sezonas tęsiasi. Joms laukia laukia svarbiausi 2023 metų tarptautiniai startai. Jau pirmąją rugpjūčio savaitę Eglė išvyksta į Kiniją, kur atstovaus Lietuvą Pasaulio studentų žaidynėse, o Ieva rugpjūčio mėnesį Lietuvos garbę gins Baltijos šalių čempionate ir Pasaulio čempionate.

20230715_152349
20230715_162517
20230715_162934
1/3

Liepos 15 d. Šiauliuose vyko Baltijos šalių lengvosios atletikos jaunių komandinis čempionatas. Lietuvos rinktinės sudėtyje startavo ir Utenos daugiafunkcio sporto centro trenerės V. Zarankienės auklėtinė Evelina Biveinytė. Uteniškė pagerino asmeninį rekordą, diską nuskraidino 37 metrus 80 centimetrų ir Lietuvos komandai pelnė ketvirtos vietos taškus.

Lengvaatlečių sezonas tęsiasi. Sekanti stotelė Palangoje, kur liepos 28-30 d. vyks Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas.

20230707_191025
20230707_191111
1/2

Liepos 7 d. Vilniuje, Vingio parko stadione, vyko tradicinės sporto klubo „Cosma“ vasaros taurės varžybos, kuriose dalyvavo sesės Ieva ir Eglė Zarankaitės. Ieva net du kartus švystelėjo diską už 60 metrų atžymos, pasiekė Lietuvos sezono geriausią rezultatą - 60 metrų 63 centimetrai ir iškovojo varžybų taurę. Eglė diską numetė 50 metrų ir 83 centimetrus ir iškovojo antrąją vietą.
Sekantis sportininkių startas - Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas, kuris vyks Palangoje liepos 28-30 d.

20230630_131425
20230630_131449
received_1278696359417950
1/3

Šiandien Alytuje prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo čempionatas, kuriame su vyresnėmis merginomis varžėsi ir Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtinė Evelina Biveinytė. Viena pirmųjų rungčių vyko disko metimas merginoms. Trenerės V. Zarankienės auklėtinė diską nuskraidino 33.53 ir iškovojo trečiąją vietą. Evelina yra Lietuvos jaunių rinktinės narė ir ruošiasi atstovauti Lietuvą Baltijos šalių lengvosios atletikos jaunių čempionate, kuris vyks liepos 15 d. Šiauliuose. Sveikiname Eveliną ir linkime tolimų metimų.

2023-06-21-22 Vilniaus mieste vyko lengvosios atletikos Jaunučių čempionatas. Samanta Paukštytė disko rungtyje laimėjo 2 vietą, o 100 m. sprinteriai Ernestas Kučinskas ir Urtė Darvidaitė pateko į greičiausių finalinius bėgimus. Sportininkus treniruoja M.Saliamonas, J. Kirilovienė ir V. Zarankienė

Birželio 25 d. Taline (Estija) vyko HEITJATE SEERIAVÕISTLUSE III ETAPP varžybos, kuriose pirmąją vietą iškovojo Eglė Zarankaitė. Utenos DSC ir lengvosios atletikos klubo auklėtinė geriausiu bandymu diską numetė 50 metrų 38 centimetrus.

20230619_162955
20230619_163119
20230619_165646
20230620_154017
1/4

Birželio 20 d. Chožuve (Lenkija) prasidėjo Europos lengvosios atletikos komandinis čempionatas, kuris šiais metais yra kartu ir Europos žaidynių dalis. Lietuvos komanda varžosi antroje lygoje, kurioje rungtyniauja 16 komandų. Lietuvos rinktinės sudėtyje ir uteniškė Ieva Zarankaitė, kuri pirmą varžybų dieną varžėsi disko metimo rungtyje. Geriausiu bandymu sportininkė diską nuskraidino 57 metrus 71 centimetrą, iškovojo antrąją vietą ir komandos kraitį papildė 15 taškų. Po pirmos dienos komandinėje įskaitoje Lietuvos rinktinė užima aštuntą vietą.

1687175407159
1687175407168
1687175407180
1687175407193
1/4

Lengvosios atletikos jaunių čempionate 2023-06-16-17 Klaipėdos mieste vyko lengvosios atletikos jaunių čempionatas, kuriame puikiai pasirodė Utenos lengvaatlečiai: Evelina Biveinytė disko metimo rungtyje laimėjo 2 vietą, o sprinteriai Rytis Malakauskas ir Urtė Darvidaitė pasiekė asmeninius rekordus, bei Rytis Malakauskas 100 m ir 200 m rungtyse pateko tarp 8 greičiausių sportininkų. Jaunesni sportininkai Palangoje stovyklavo ir ruošėsi jaunučių čempionatui, kuris vyks birželio 21-22 d. Vilniuje.