Varžybų prizininkai
Gegužės 13 dieną Rokiškyje vyko Tarptautinis lengvosios atletikos metimų festivalis „Rokiškis – 2015“. Šiose varžybose Utenos DSC auklėtiniai iškovojo puikių pergalių. Pirmąją vietą jaunučių grupėje, rutulio stūmimo rungtyje iškovojo Eglė Zarankaitė, berniukų grupėje ieties metimo rungtyje nugalėjo Simonas Bakanas, disko metimo rungtyje sportininkas užėmė trečiąją vietą . Verti pagyrimo jaunių grupės sportininkai. Marija Šyvytė iškovojo dvi antras vietas (disko metimo ir rutulio stūmimo rungtyse), bei Edvinas Grižas, kuris rutulio stūmimo rungtyje taip pat iškovojo antrąją vietą. Mergaičių grupėje disko metimo rungtyje trečiąją vietą iškovojo Evelina Leiputė. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais, prizininkai – medaliais ir diplomais. Sportininkus treniruoja V. Zarankienė.