Birželio 25-26 dienomis Vilniaus "Vingio" stadione vyko Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybės.  Utenos DSC sportininkai pasiekė puikių rezultatų. Modestas Katinas iškovojo du aukso ir vieną bronzos medalį.  Uteniškis greičiausias buvo 400 m (53,55) ir 200 m (24,25) distancijose, o kartu su komandos draugais Pauliumi Ivaškevičiumi, Mažvydu Bivainiu ir Mindaugu Vijeikiu iškovojo III vietą estafetiniame bėgime 4x100 m.  Monika Ubeikaitė 100 m  distancijoje iškovojo III vietą (12.82).  Bėgikus treniruoja J. Kirilovienė ir M. Saliamonas. Eglė Zarankaitė ieties  ir disko metime iškovojo ketvirtąją vietą (trenerė V. Zarankienė).