2016-05-19_atletikos2Medium
2016-05-19_atletikos3Medium
2016-05-19_atletikosMedium
1/3

2016 gegužės 19 dieną ,,Utenio“ stadione vyko lengvosios atletikos Jaunučių ir vaikų „Aukštaitijos taurės-2016“ III etapo varžybos. Iš keturių etapų trečiąjį organizavo Utenos ir Rokiškio miestai. Į varžybas atvyko virš 300 sportininkų iš Kupiškio, Rokiškio, Panevėžio, Biržų, Pasvalio, Pakruojo ir Utenos. Utenos DSC sportininkų iškovotos prizinės vietos: vaikų amžiaus grupėje Sandra Pervenytė iškovojo I vietą 500 m distancijoje, 60 m sprinto rungtyje vienais metais jaunesnė  už varžoves aukštą rezultatą parodžiusi Indrė Vazulytė užėmė III vietą (8.65). Rutulio stūmimo rungtyje III vietą iškovojo Evelina Leiputė. Jaunučių amžiaus grupėje 100 m ir 200 m sprinto rungtyse trečias vietas laimėjo Fausta Rutkauskaitė, vaikinų tarpe 100 m III vietą iškovojo Mažvydas Bivainis. Sportininkus treniruoja  Mantas Saliamonas ir Vita Zarankienė. Šių varžybų metu buvo apdovanoti sportininkai pagerinę Utenos lengvosios atletikos atskirų rungčių rekordus 2015 metais: Ieva Zarankaitė disko metimas, Eimantas Indrašius rutulio stūmimo rungtis sportininkus treniruoja Vita Zarankienė. Evaldas Žalnierius 400 b/b, estafetėse Modestas Katinas, Mindaugas Vijeikis, Edvinas Tumalavičius, Deimantė Katinaitė, Deimantė Bubulytė, Simona Eigelytė, Monika Ubeikaitė sportininkus treniruoja Mantas Saliamonas ir Jurgita Kirilovienė.