Toliau vyksta 2016 metų Lietuvos jaunučių sporto žaidynės.
Liepos 4-5 dienomis  Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione  vyko jaunučių sporto žaidynių lengvosios atletikos  varžybos.
Paulius Ivaškevičius žaidynėse iškovojo ketvirtą vietą. Sportininkas varžėsi  300 m barjerinio bėgimo rungtyje.  Iki brondzos medalių pritrūko ir Utenos daugiafunkcio sporto centro mergaičių komandai, kuri   estafetiniame bėgime 4x 100 metrų, taip pat, užėmė ketvirtąją vietą.  Estafetinę lazdelę nešė Sandra Pervenytė, Otilija Aršvilaitė, Dovilė Baliukevičiūtė ir Liucija Drazdauskaitė. Mažvydas Bivainis 200 m distancijoje tarp 65 sportininkų iškovojo aukštą penktą vietą, 400 m.  distancijoje sportininkas užėmė dešimtą vietą.  Na o populiariausia rungtis buvo 100 m. mergaitėms, kur startavo virš 80 sportininkių. Uteniškė Fausta  Rutkauskaitė atrankos varžybose pateko į finalą ir iškovojo aštuntą vietą.
Sportininkus treniruoja Jurgita Kirilovienė ir Mantas Saliamonas.